українська російська англійська
У Маріуполі міліція і СБУ відбили атаку сепаратистів
17.04.2014 | 10:07
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

Сьогодні вночі, у відповідь на атаку на військову частину Національної гвардії у Маріуполі, підрозділи МВС провели операцію з локалізації банди нападників, яка налічує близько 300 осіб. Про це повідомив Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

Після того, як військову частину нападники закидали запальними фугасами і «коктейлями Молотова» та відкрили вогонь по вартовим, нацгвардійці відкрили попереджувальний вогонь. Потім, після попередження, у відповідності зі статутом – при повторенні атаки – вогонь на ураження.

По тривозі були підняті всі підрозділи міліції УВС Маріуполя. Спільними зусиллями озброєної міліції та Нацгвардії після короткого бою банда була розсіяна, в основному – локалізована і роззброєна.

Враховуючи настільки агресивним був напад на військову частину, угрупування МВС, за рішенням АТЦ, було підкріплене спецназом «Омега», перекинуті вертольоти. Зараз СБУ разом з міліцією документують факти.

Операція триває. Спецпідрозділ МВС продовжує переслідування однієї з озброєних груп. На вулицях працюють патрулі міліції.

«Серед службовців МВС втрат немає. За попередніми даними, серед бойовиків, які  нападали на частину – 3 убитих, 13 поранених, 63 затриманих. Вилучено зброю, засоби зв'язку і телефони російських операторів. Йде встановлення осіб затриманих нападників», – підкреслив глава відомства.

 

 

версія для друку