українська російська англійська
ЄБРР має намір щорічно вкладати в українські проекти близько 1 млрд. євро, - Голова Держінвестпроекту
17.04.2014 | 11:04
Прес-служба Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами

Голова Держінвестпроекту Сергій Євтушенко і Директор Європейського банку реконструкції та розвитку в Україні Шевки Аджунер обговорили основні напрями співпраці ЄБРР в Україні на 2014 рік та стратегію розвитку подальших відносин до 2020 року.

«Європейський банк реконструкцій та розвитку має намір вкладати в українські проекти щороку близько 1 млрд. євро – це навіть більше, аніж ми сподівалися», – наголосив С. Євтушенко.

«Важливо, що віднині  ЄБРР, окрім приватного сектору, позитивно налаштований на співпрацю з державними структурами задля реалізації державних проектів», – додав Голова Агентства.

Шевки Аджунер відзначив, що низка національних проектів відповідають стратегічним цілям ЄБРР. Це проекти зі сфер енергоефективності, сільського господарства, інфраструктури. Він зауважив, що стратегією ЄБРР є сприяння становленню в Україні повноцінної ринкової економіки, проведення ринкових реформ та активне інтегрування економіки України у міжнародні господарські зв'язки.

За словами першого заступника Голови Держінвестпроекту Кирила Бондаря, найближчим часом експерти банку та представники Держінвестпроекту проведуть робочі зустрічі з питань  розвитку енергоефективності та сільського господарства в Україні для того, щоб перейти до практичного етапу співробітництва.

Він додав, що під час зустрічі було обговорено деталі реалізації Національного проекту «LNG-термінал», а також домовлено  про  участь у спільних заходах, зокрема, в щорічному форумі ЄБРР, який відбудеться 15–18 травня у Варшаві.

 

 

версія для друку