українська російська англійська
Євген Нищук взяв участь у засіданні з нагоди відзначення Дня пам'яток історії та культури України
17.04.2014 | 14:17
Прес-служба Міністерства культури України

Міністр культури Євген Нищук взяв участь в урочистому засіданні з нагоди відзначення Дня пам'яток історії та культури України та Міжнародного дня пам'яток і історичних місць, що відбулося у Національному заповіднику «Софія Київська».

«Справді, Україна молода держава, але історія і Бог подарували нам такі культурні надбання, які є перлинами і для України, і усього світу. За нашими спинамитисячолітня історія. За намиті святині та історичні місця, що пройшли крізь віки. Вони несуть у собі ту генетичну пам'ять, той код, який є продовженням нації. І наша місіязробити все, щоб зберегти їх. І зробити це мудро. Щоб попри непрості українські реалії пронести для наступних поколінь той безцінний скарб, який ми отримали у спадок багато тисяч років тому».

За словами Євгена Нищука, сьогодні головною місією Міністерства культури України, як і більшості культурних відомств у Європі та світі,  має стати передусім робота зі збереження спадщини. І зазначив, що попереду велика спільна робота на усіх рівнях.

 

 

версія для друку