українська російська англійська
В "Охматдиті" відбудеться безкоштовна передача сучасного сепаратора клітин крові
17.04.2014 | 16:34
Прес-служба Міністерства охорони здоров'я

18 квітня 2014 року о 11.00 год. в Центрі дитячої онкогематології та трансплантації кісткового мозку НДСЛ «Охматдит» відбудеться безкоштовна передача сучасного сепаратора клітин крові - «Амікус», вартістю майже 1,5 млн грн.

Цей апарат дозволить більшу частину онкохворих маленьких пацієнтів лікувати не закордоном, а в Україні. Це обладнання нового покоління є настільки універсальним, що вирішить відразу багато проблем, які постійно постають перед лікарями єдиного в Україні Центру, де проводять трансплантації кісткового мозку хворим дітям. Тепер трансплантації можуть відбуватися не тільки від повністю сумісних донорів, але і від частково сумісних, що значно збільшить шанси на життя онкохворих дітей. Завдяки можливості отриманню необхідних компонентів та стовбурових клітин на апараті, більша частина хворих дітей отримуватиме сучасне та ефективне лікування в Україні, а не закордоном. Це також значно дозволить зекономить кошти рідним і близьким хворих.

 

Учасники події:

Світлана ДОНСЬКА – головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності «Дитяча онкогематологія», завідувачка Центру дитячої онкогематології і ТКМ НДСЛ «ОХМАТДИТ»;

Олег РИЖАК – завідуючий відділенням ТКМ Центру дитячої онкогематології і ТКМ НДСЛ «ОХМАТДИТ».

Ігор КІРЕЄВ – лікар-трансфузіолог відділенням ТКМ Центру дитячої онкогематології і ТКМ НДСЛ «ОХМАТДИТ».

 

Місце проведення: м. Київ, вул. Шолуденка, 10/2

 

Акредитація представників ЗМІ за тел. 097 196 97 98, Артем Новіков.

 

версія для друку