українська російська англійська
Чернівецька ОДТРК створила відеокліп "Пам'яті небесної сотні"
17.04.2014 | 17:07
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

Напередодні світлого свята Воскресіння Христового в ефірі ТРК «Буковина» відбулася прем’єра відеокліпу «Пам’яті Небесної сотні».

Ця пісня вперше прозвучала у Чернівцях під час поминальних заходів, що відбулися на сорок днів загибелі Героїв Майдану. Саме тоді в авторів музичного твору - полковника СБУ Василя Фесюка, який написав слова, та відомого українського виконавця, лауреата Міжнародних конкурсів, переможця телепроекту «Голос країни» львів’янина Павла Табакова - виникла ідея спільно з працівниками Чернівецької ОДТРК та обласної філармонії створити відеокліп, у який би увійшли кадри трагічних подій Майдану.

 Зйомки проходили за участю симфонічного академічного оркестру обласної філармонії (головний диригент - заслужений діяч мистецтв України Йосип Созанський) та юних вихованців студії «Степ бай степ».

Тремтіли вогники свічок у дитячих долонях - і злітала під куполи храму мистецтва щира людська молитва: «Небесню сотню, Господи, прийми, прийми їх душі з білими крильми».

Свій мистецький проект - посвяту Небесній сотні - чернівецькі телевізійники мають намір запропонувати до ефіру всім регіональним державним телерадіокомпаніям України.

версія для друку