українська російська англійська
Цього року ветерани Луганщини отримають збільшені виплати до 9 Травня
17.04.2014 | 17:40
ЛУГАНСЬКА ОДА

Ветерани Великої Вітчизняної війни вже відсьогодні, 17 квітня, отримують разові виплати, приурочені до Дня Перемоги. Про це розповіла перший заступник голови Луганської облдержадміністрації Ірина Верігіна.

«Відповідно до Закону «Про статус ветерана Великої Вітчизняної війни» всі допомоги, які гарантує держава, ветерани Великої Вітчизняної війни та прирівняні до них категорії населення отримають у зазначений законодавством термін. Область отримала 40 млн. 400 тис. грн., виплати почалися. Цього року вони зросли на 6%. Ми розуміємо, ветерани сьогодні потребують особливої уваги від держави. І ми готові робити для цього все необхідне», – заявила Ірина Верігіна.

Перший заступник голови ОДА підкреслила, що всі соціальні гарантії, які на себе взяла держава, успішно реалізовуються. Так, виплати за соціальними «дитячими» статтями йдуть навіть з випередженням графіка.

За даними департаменту соціального захисту населення Луганської ОДА, станом на 07.04.2014 року, в області проживає 74 736 ветеранів війни, у тому числі: інвалідів війни – 9 342, учасників бойових дій – 8 683, учасників війни – 43 241, членів сімей загиблих (померлих) – 13 467.

 

версія для друку