українська російська англійська
59 студентів з Криму навчатимуться у херсонських вузах
18.04.2014 | 12:50
Херсонська ОДА

Відбулася зустріч директора департаменту освіти і науки, молоді та спорту Херсонської облдержадміністрації Андрія Яценка зі студентами, що перевелися до Херсонських вузів із Криму.

Під час заходу обговорили питання адаптації переведених студентів до умов навчання та проживання у Херсонській області (заселення в гуртожитки, отримання стипендіального забезпечення, складання академрізниці тощо). 

Андрій Яценко зазначив, що з Криму до херсонських вищих навчальних закладів прибуло 59 студентів: 29 студентів вирішили навчатися у Херсонському державному університеті, 15 - у Херсонському державному аграрному університеті, 8 - у Херсонській державній морській академії, 4 - у Херсонському базовому медичному коледжі та по одному у Новокаховському коледжі ТДАУ, Херсонському політехнічному коледжі та Херсонському кооперативному економіко-правовому коледжі.

Також директор департаменту розповів про пріоритетні напрямки соціально-економічного розвитку Херсонської області та регіональну потребу у підготовці висококваліфікованих кадрів, а також поінформував про програму запровадження обласних стипендій і умови отримання обласних стипендій у разі зразкового навчання.

версія для друку