українська російська англійська
Коментар МЗС щодо результатів засідання Комітету міністрів Ради Європи
18.04.2014 | 12:14
Прес-служба Міністерства закордонних справ

У рішенні Комітету міністрів Ради Європи 16 квітня ц. р. вкотре підтверджено визнання територіальної цілісності, суверенітету та незалежності України, а також висловлено підтримку чотирьохсторонній зустрічі на рівні міністрів закордонних справ України, США, ЄС та Росії, яка 17 квітня  відбулася у Женеві.

МЗС вважає обґрунтованим і своєчасним висловлення Комітетом міністрів РЄ занепокоєння випадками насильства та захоплення адміністративних будівель на Сході України, які скеровуються російськими спецслужбами та прихильниками федералізації нашої країни.

Виходимо з того, що зазначена ситуація є неприйнятною, а її кероване загострення суперечить окремим заявам російського керівництва, яке начебто прагне миру і стабільності в Україні.  

Ми вдячні Комітету міністрів та головуючій в КМ РЄ Австрії за  підтримку дій української влади, зокрема спрямованих на консолідацію функціонування демократичних інституцій, захист прав людини і верховенства права в Україні.

Розраховуємо на продовження продуктивного співробітництва з усіма інституціями Ради Європи, в тому числі в контексті демократичних реформ в зазначених сферах.

 

версія для друку