українська російська англійська
Колективу Нацдержслужби представлено нового керівника
18.04.2014 | 13:40
Прес-служба Національного агентства України з питань державної служби

18 квітня 2014 року Віце-прем’єр-міністр УкраїниМіністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Володимир Гройсман представив колективу Нацдержслужби та її підвідомчих установ нового керівника – Дениса Володимировича Бродського.

«Я сьогодні представляю людину, яка ніколи не працювала в органах публічної влади, але має великий досвід у сфері управління персоналом у різних компаніях, які були успішними і досягали поставлених цілей, зокрема завдяки ефективній кадровій політиці», – наголосив Володимир Гройсман.

За його словами, на новопризначеного Голову Нацдержслужби України покладаються великі сподівання у контексті модернізації системи державного управління. «Ми маємо змінити систему, перетворивши кількість у якість, і працювати за принципами верховенства права, відкритості та прозорості на благо людей», - зазначив Володимир Гройсман.

Зі свого боку Денис Бродський заявив: «Я працював у різних країнах світу, де є розуміння того, що людинанайважливіша цінність будь-якої організації. Переконаний, що так має бути і у сфері державного управління».

Довідково

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 квітня 2014 року №374-р Бродського Дениса Володимировича призначено Головою Національного агентства України з питань державної служби.

 

 

версія для друку