українська російська англійська
Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України

КЛИМПУШ-ЦИНЦАДЗЕ
Іванна Орестівна

 

Народилась 5 липня 1972 року в м. Київ.

Має вищу освіту. У 1994 році закінчила Український державний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова та отримала диплом спеціаліста з відзнакою за фахом «дефектологія».

Здобула також ступінь бакалавра та магістра з міжнародних відносин, референта-перекладача з англійської мови Інституту міжнародних відносин Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка, який закінчила у 1998 році.

Протягом 1993 року навчалася міжнародних відносин у Державному Університеті штату Монтана (США), а в 1992 році - на курсі «Історія України. Українська література» у літній школі при Гарвардському українському дослідницькому інституті Гарвардського університету (США).

Розпочала свою кар'єру в 1993 році як керівник проекту в Українському центрі незалежних політичних досліджень у Києві, де пізніше очолювала Департамент міжнародних відносин.

З 1998 до 2002 рр. працювала в Київському Центрі Інституту «Схід-Захід» керівником проекту та протягом одного року виконувала обов'язки директора Центру.

Протягом 5 років, з 2002 до 2007 р., була кореспондентом Української служби Радіо ВВС у США (м. Вашингтон)  та на Кавказі (м. Тбілісі).

З жовтня 2007 року працювала заступником директора програм, а пізніше - директором міжнародної благодійної організації «Open Ukraine Foundation». Займалася стратегічним плануванням та оперативною реалізацією програм Фонду, спрямованих на підтримку міжнародного співробітництва України, публічної дипломатії, просування позитивного іміджу країни, міжнародного діалогу з питань безпеки.

Із середини 2011 року керувала Ялтинською європейською стратегією - міжнародною незалежною мережею, покликаною сприяти розвитку справедливої, демократичної та процвітаючої України та підтримці реформ, необхідних для європейської інтеграції України.

З листопада 2014 року була обрана народним депутатом України, працювала Першим заступником Голови Комітету Верховної Ради України у закордонних справах, очолювала Постійну делегацію Верховної Ради України у Парламентській Асамблеї НАТО.

Є співавтором книги: "Чорноморський регіон: співробітництво і безпека".

Вільно володіє українською, російською, англійською мовами. Розуміє та розмовляє польською, угорською та грузинською мовами.

Заміжня. Має двох доньок.

14 квітня 2016 року призначена на посаду Віце-прем’єр-міністра України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.

 

Тел.: +38 (044) 256-79-29

 

Стежте за новинами на Facebook: https://www.facebook.com/UA.EU.NATO

Медіа-запит можна надіслати на адресу office-klympush@kmu.gov.ua

 

Декларація про доходи та видатки Віце-прем'єр-міністра України Климпуш-Цинцадзе І.О.

ПОДАТИ ЕЛЕКТРОННЕ ЗВЕРНЕННЯ

 

версія для друку