українська російська англійська
МЗС України та Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ: обговорено виконання Женевської заяви від 17 квітня 2014 року
19.04.2014 | 15:50
Прес-служба Міністерства закордонних справ

Сьогодні у Міністерстві закордонних справ України відбулася зустріч в.о. Міністра закордонних справ Андрія Дещиці з Главою Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Ертугрюлем Апаканом. На зустрічі також були присутні представники учасників Женевської зустрічі 17 квітня 2014 року – Європейського Союзу, Російської Федерації та Сполучених Штатів Америки.

На зустрічі було домовлено вжити негайних заходів для практичного виконання Женевської заяви від 17 квітня 2014 року. У цьому контексті учасники зустрічі визнали необхідність вжиття невідкладних конкретних кроків у напрямку деескалації. Українська сторона поінформувала присутніх про вже зроблені перші кроки на цьому напрямі. Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ повідомила про плани відрядити сьогодні заступника керівника Місії до східних регіонів України для вироблення практичних модальностей виконання Женевської заяви, а також про поточну роботу членів моніторингової місії в регіонах.

Учасники зустрічі погодилися проводити регулярні зустрічі упродовж найближчого часу для координації якомога швидшого виконання Женевської заяви від 17 квітня 2014 року.

 

версія для друку