українська російська англійська
У регіонах України продовжує оновлюватися парк автомобілів швидкої допомоги
22.04.2014 | 17:37
Прес-служба Міністерства охорони здоров’я

Чернігівщина, Полтавщина та Рівненщина отримали нові автомобілі швидкої допомоги. Так, Чернігівський обласний  центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф отримав 19 нових автомобілів «PEUGEOTBOXER».  Сімнадцять з них – класу B, два – класу А.

За словами директора обласного центру невідкладної медичної допомоги та медицини катастроф Ігоря Даниленка, на Чернігівщину повинно надійти 35 автомобілів, з яких чотирикласу А, три – класу С, всі іншікласу B. Тридцять три автомобілі на базі «PEUGEOTBOXER», два – на  базі «Газелі».

«Нова техніка опломбована та розміщена на нашій критій стоянці. Зараз працюємо із реєстраційними документами. Автомобілі  надійні, укомплектовані всім необхідним обладнанням для надання своєчасної медичної допомоги пацієнтам із захворюваннями різного ступеню важкості», - сказав Ігор Даниленко.

Автопарк Рівненського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф також поповнився 21 автомобілем. Сімнадцять з них класу В, чотириреанімобілі класу С. Наприкінці місяця Рівненщина очікує ще на п’ять автівок. Загалом в область цьогоріч має приїхати 38 нових автомобілів.

Полтавська область також  отримала 31 карету швидкої допомоги. Реанімобілі укомплектовані сучасним медичним обладнанням, що суттєво підвищить якість та доступність екстреної медичної допомоги, дозволить зменшити час доставки пацієнта до лікарняного закладу та надати під час перевезення належну медичну допомогу.

Після проходження всіх реєстраційних та дозвільних процедур автомобілі почнуть обслуговувати пацієнтів.

Нагадаємо, що у 2013 році МОЗ України закупило 1 412 автомобілів швидкої медичної допомоги різних типів (А, В і С) на загальну суму 921,4 млн. грн. Це – 143 реанімобілі типу С, 1 063 авто екстреної медичної допомоги типу В, 206 машин «швидкої» типу А2.

 

 

 

версія для друку