українська російська англійська
Політика Мінекономрозвитку – максимально збільшити прозорість у роботі
22.04.2014 | 18:20
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

Тісний контакт із громадськістю, зокрема із Громадською радою як консультативно-дорадчим органом при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі допомагатиме в роботі Міністерства. На цьому наголосив заступник Міністра – керівник апарату Роман Качур під час засідання правління Громадської ради при Мінекономрозвитку.

Він нагадав, що зараз відбувається реорганізація Мінекономрозвитку, яке об’єднується із Мінпромполітики, тож до МЕРТ передається цілий ряд функцій, які належали до компетенції Мінпромполітики. Окрім того, до сфери управління Мінекономрозвитку повертаються близько 400 держпідприємств. Проте було зазначено, що налагоджений між Міністерством і Радою діалог триватиме попри структурні перетворення, які потребують часу.

«Аби не гаяти часу, по вже напрацьованих ініціативах, які передано до Міністерства і за якими є бажання представників Громадської ради працювати, ми визначимо контактних осіб від Міністерства по кожній ініціативі, щоб їх продовжували опрацьовувати», – зазначив Роман Качур.

Серед ініціатив, зокрема розробка й запровадження нових форм економічного співробітництва з іноземними державами, поліпшення торговельно-економічних відносин і  реформування та забезпечення діяльності двосторонніх та міжурядових комісій.

Заступник Міністра поінформував, що зроблено Мінекономрозвитку на виконання проголошених Міністерством пріоритетів (держзакупівлі, дерегуляція, покращення людського капіталу). Він також розповів про поточну роботу з міжнародними фінансовими організаціями із залучення інвестицій, щодо удосконалення сфери зовнішньої торгівлі, у галузі управління об’єктами державної власності.

Під час засідання обговорювалися питання реалізації в Україні Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд», були запропоновані зміни до орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю Мінекономрозвитку в 2014 році. 

На останок Роман Качур наголосив, що політика керівництва Мінекономрозвитку – максимально збільшити прозорість у роботі Міністерства, тому висловив готовність дослухатися до пропозицій громадськості з удосконалення роботи у цьому напрямку.

«Політика Міністерства – максимально поширювати інформацію про все, що відбувається в економічному житті країни. Ми готові інформувати, і якщо є пропозиції щодо покращення цього сегменту роботи, – ми готові дослухатися до пропозицій громадськості», – сказав заступник Міністра.

 

 

 

версія для друку