українська російська англійська
Сумщина серед лідерів за рівнем медичного забезпечення чорнобильців
23.04.2014 | 12:27
Сумська ОДА

«Надання пільг на медичне обслуговування громадян, що постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, здійснюється за рахунок коштів обласного бюджету. 2014 року Сумська обласна влада збільшила фінансування, затверджене Міністерством фінансів України, з 637,7 тисячі гривень до 2 492,9 тисячі гривень», – зазначила начальник відділу пільг та соціального захисту громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, Людмила Капленко під час брифінгу.

На лікування одного постраждалого внаслідок Чорнобильської аварії в області виділяється 169 гривень на рік, у той час як в Україні цей показник становить близько 46 гривень

За словами Людмили Капленко, пам’ять про героїзм чорнобильців спонукає з підвищеною увагою ставитися до вирішення нагальних питань цієї категорії громадян. З початку року в області забезпечено надання соціальних гарантій більш як 14 тисячам осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Цьогоріч 9,3 тисячі чорнобильців та членів їх сімей отримали пільги на житлово-комунальні послуги більш як на 3 мільйони гривень, поінформувала Людмила Капленко.

Продовжено роботу обласної комісії з розгляду документів для видачі посвідчень громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, з початку року нею розглянуто 129 справ.

 

 

 

версія для друку