українська російська англійська
Фрегат ВМС України "Гетьман Сагайдачний" успішно виконав навчально-бойові завдання в одному з районів Чорного моря
23.04.2014 | 16:50
Прес-служба Міністерства оборони

Відповідно до плану бойової підготовки відбувся триденний вихід у Чорне море фрегата Військово-Морських Сил ЗС України «Гетьман Сагайдачний».

Екіпаж флагмана вітчизняного флоту на чолі з командиром капітаном 1 рангу Романом П’ятницьким провів артилерійські стрільби по імітованих повітряних цілях противника та в повному обсязі виконав комплекс запланованих корабельних бойових навчань і тренувань з протидиверсійної, протичовнової оборони корабля та боротьби за живучість судна. Окрім цього бойові частини «Гетьмана Сагайдачного» відпрацювали вправи дій з мінами, організацію зв’язку в умовах активних і пасивних перешкод, а також виявлення й висвітлення повітряної, надводної і підводної обстановки.

Підбиваючи підсумки чергового випробування морем, заступник командира фрегата з виховної роботи капітан 2 рангу Володимир Новохацький відзначив, що особовий склад корабля впорався із покладеними на нього завданнями на «добре» й «відмінно». За словами офіцера, велике значення має морська практика та бойовий досвід, які отримали військові моряки під час нещодавнього піврічного походу та виконання завдань в рамках антипіратських операцій НАТО «Океанський щит» та ЄС «Аталанта», що проводилися в Аденській затоці та західній частині Індійського океану.

Аналогічні заходи триватимуть регулярно через визначені проміжки часу відповідно до плану бойової підготовки та завдань, які покладатимуться вищим командуванням на екіпаж корабля.

версія для друку