українська російська англійська
Понад 109 млн. грн. надійшло на рахунки Міноборони в рамках акції "Підтримай Українську армію"
24.04.2014 | 10:25
Прес-служба Міністерства оборони

Станом на 23 квітня від юридичних і фізичних осіб в якості допомоги Збройним Силам України в рамках акції «Підтримай Українську армію» на рахунки Міністерства оборони України надійшло вже більше 109,7 мільйона гривень.

З цієї суми 103,7 мільйона гривень – грошові перекази на матеріально-технічне забезпечення, решта – на медичне забезпечення Збройних Сил України.

За допомогою дзвінків на єдиний мобільний номер «565» на підтримку української армії перераховано 25 мільйонів 86 тисяч гривень (усі – на матеріально-технічне забезпечення ЗС України).

Крім того, на рахунки Міноборони надійшло 82,3 тисячі доларів США та 33,4 тисячі євро. Після обов’язкового продажу іноземної валюти (50% загальної суми), залишок іноземної валюти на рахунках Міністерства оборони України склав 41,15 тисячі доларів США (гривневий еквівалент – 464,1 тисячі гривень) та 16,7 тисячі євро (гривневий еквівалент – 253,7 тис. грн).

Міністерство оборони, Збройні Сили України висловлюють щиру вдячність усім небайдужим громадянам, які долучилися до благодійної акції «Підтримай Українську армію» та продовжують надавати допомогу вітчизняним Збройним Силам з метою підвищення їх боєготовності та зміцнення обороноздатності держави.

 

версія для друку