українська російська англійська
Міноборони: 9,6 млн. грн. спрямують не на премії військовослужбовцям Генштабу, а для підпорядкованих йому військових частин
24.04.2014 | 14:42
Прес-служба Міністерства оборони

В мережі Інтернет з’явилася новина щодо виділення 20 мільйонів гривень на заохочення військовослужбовців, які залучені до практичного виконання завдань під час проведення комплексу навчань «Весняна злива – 2014». Зокрема, у документі, підготовленому Департаментом фінансів Міністерства оборони України, пропонується надати право вищому керівництву розподілити видатки для одноразового заохочення військовослужбовців у підпорядкованих військових частинах грошовою премією, передбаченою статтями 15, 23 та 27 Дисциплінарного статуту Збройних Сил України.

Шквал негативних емоцій викликала інформація, неправильно інтерпретована деякими Інтернет-виданнями та блогерами щодо розподілу  преміювання.

Слід звернути увагу, що в документі вказано, що кошти мають надійти до військових частин, підпорядкованих вказаним у документі органам військового управління. Це означає, що 9,6 млн. грн. мають бути спрямовані на виплату премії підпорядкованим Генеральному штабу військовим частинам.

«Ресурс розподілений не для особового складу Генерального штабу, а на заохочення військовослужбовців підпорядкованих йому військових частин, залучених до практичного виконання завдань під час навчань. Зокрема, кошти призначені військовим частинам Високомобільних десантних військ (4,6 млн. грн.), 8-го армійського корпусу (4,5 млн. грн.), військ зв’язку та частин забезпечення (0,5 млн. грн., – повідомив начальник Головного фінансово-економічного управління Генерального штабу Збройних Сил України полковник Ігор Воробйов.

 

версія для друку