українська російська англійська
Військовослужбовці на Донеччині діють виключно в інтересах Українського народу
24.04.2014 | 16:34
Прес-служба Міністерства оборони

24 квітня у Донецьку начальник гарнізону полковник Сергій Камеш зустрівся з журналістами та громадськими активістами. Офіцер повідомив про головні завдання, які виконують військовослужбовці Збройних Сил України.

«Захисники Вітчизни на території нашого регіону діють виключно в інтересах народу та задля зміцнення обороноздатності країни. В усіх розташуваннях польових таборів налагоджено співпрацю з місцевими органами самоврядування. Тому у разі виникнення проблемних питань, шляхи їх розв’язання військові шукають разом з громадськістю», – зазначив полковник Сергій Камеш.

Офіцер звернувся через представників мас-медіа до мешканців області з проханням не піддаватися на заклики щодо блокування дій військових підрозділів.

«Військовослужбовці ніколи не застосують зброю проти мирного населення. Також ми не передаватимемо свою зброю в руки незаконним формуванням. Тож не треба вірити горе-ватажкам чи журналістам іноземних ЗМІ, які розповідають про  незаконні дії військовослужбовців Збройних Сил України. Це дезінформація», – наголосив начальник Донецького гарнізону.

Управління преси та інформації Міністерства оборони України закликає представників засобів масової інформації оприлюднювати виключно перевірені факти щодо діяльності оборонного відомства та Збройних Сил України, отримані з офіційних джерел.

 

 

версія для друку