українська російська англійська
Україна і Японія продовжують роботу з реалізації проекту реконструкції та будівництва Бортницької станції аерації
25.04.2014 | 16:36
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

Уряд України зацікавлений у розвитку українсько-японського співробітництва. Серед іншого, – у максимально швидкому просуванні проекту реконструкції та будівництва Бортницької станції аерації у Києві. На цьому наголосив Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Анатолій Максюта під час зустрічі з представниками Японського агентства міжнародної співпраці (JICA). Він акцентував увагу на тому, що українська сторона, і Мінекономрозвитку зокрема, готові надавати всебічну підтримку й робити все необхідне для  реалізації проекту.

«Це дуже важливий для України проект і ми готові обговорювати його деталі. Ми дуже задоволені нашою співпрацею і попереднім досвідом партнерства, тому сподіваємося, що і цей проект буде успішним», – сказав Анатолій Максюта.

Було зазначено, що нещодавно завершила роботу оціночна місія, яка аналізувала проект, і тепер японська сторона передасть українській свої висновки і позицію щодо перспектив розвитку цього проекту.

«Цей проект може реалізовуватися за рахунок STEP-кредиту. Ми бачимо, що Уряд України зацікавлений у його реалізації», – зауважив Генеральний директор Департаменту Близького Сходу та країн Європи JICA Шінічі Яманака. Також він відзначив, що прем'єр-міністр Японії Сіндзо Абе вже заявив на саміті Великої сімки про те, що загалом уряд країни планує надати фінансову допомогу Україні в розмірі 110 млрд. японських ієн (1,1 млрд. дол.).

версія для друку