українська російська англійська
З Криму до материкової частини України прибули 4 124 військовослужбовці та члени їх сімей
25.04.2014 | 18:20
Прес-служба Міністерства оборони

Станом на 25 квітня до материкової частини України з тимчасово окупованої території АР Крим прибуло 4 124 особи. З них 1 422 офіцери, 103 курсанти, 1 838 сержантів та солдатів військової служби за контрактом, 18 працівників ЗС України та 743 члени їхніх родин, в тому числі 274 дитини.

За даними Головного управління персоналу Генерального штабу Збройних Сил України, з цієї кількості найбільше представників Військово-Морських Сил ЗС України та членів їх сімей (2 862 особи). 835 осібпредставники Повітряних Сил ЗС України та члени їх сімей, рештаз частин безпосереднього підпорядкування Міністерства оборони та Генерального штабу ЗС України.

Протягом минулої доби до материкової частини України прибуло 6 військовослужбовців.

З метою реєстрації військовослужбовців, працівників ЗС України та членів їх сімей, направлення до місць їх подальшого проживання розгорнуті та функціонують 5 збірних пунктів у містах Київ, Вінниця, Одеса, Очаків, Миколаїв.

Здійснюється постійний моніторинг інформації щодо тих військовослужбовців та членів їх сімей, які прибувають з Криму до материкової частини України самостійно (автомобільним, залізничним, повітряним транспортом).

З метою забезпечення тимчасового проживання, харчування та відпочинку військовослужбовців та членів їх сімей на фондах військових частин Київського, Миколаївського, Запорізького та Одеського гарнізонів підготовлено 3 934 ліжко-місця.

Із прибулими з Криму військовослужбовцями постійно працюють представники кадрових органів. На сьогодні до нових місць служби відбув вже 501 військовослужбовець. 2 813 військовослужбовців і 15 працівників Збройних Сил України не підлягають переміщенню, тобто залишаються на своїх посадах на материковій частині України.

версія для друку