українська російська англійська
Регіональні центри Держінвестпроекту на кожну 1 грн. державного утримання залучили 51 грн., - С. Євтушенко
29.04.2014 | 11:23
Прес-служба Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами

Регіональні центри з інвестицій та розвитку, що входять до сфери управління Держінвестпроекту, за 2013 рік залучили близько $89 млн. інвестицій.

«Завдяки діяльності регіональних центрів з інвестицій і розвитку за минулий рік в економіку України, зокрема в проекти транспортної та комунальної інфраструктури, енергозбереження було залучено $89 млн. інвестицій, що на $24 млн. більше, а ніж торік, – повідомив Голова Держінвестпроекту Сергій Євтушенко. – Результати роботи регіональних центрів яскраво помітні в співвідношенні витрачених та інвестованих коштів: так, на кожну гривню, виділену з держбюджету на утримання регіональних центрів, було залучено 51 гривню в розвиток економіки регіонів».

За словами Голови Агентства, до п’ятірки лідерів, що залучили найбільшу кількість прямих іноземних інвестицій, входять: Київський міський та обласний, а такожДніпропетровський, Львівський і Рівненський центри.

Директор Департаменту інвестиційної політики та регіонального розвитку Держінвестпроекту Василь Федюк, підбиваючи підсумки  за 2013 рік, наголосив, що регіональні центри організували понад 400 візитів для інвесторів, опрацювали 1 020 інвестиційних проектів і пропозицій, підписали близько 200 угод про співпрацю, в т. ч. із приватними компаніями, надали суб’єктам інвестиційної діяльності 936 консультацій.

«Нині регіональні центри відпрацьовують єдині стандарти роботи, для того щоб інвестор мав змогу одержати в усіх областях України найвищий рівень інформаційно-консультаційних та інших необхідних послуг, а також отримати фаховий супровід під час входу на ринок та належну постінвестиційну підтримку, – зазначив В. Федюк. – Серед інструментів ефективної та якісної роботи регіональних центрів є інвестиційні паспорти, онлайн-база найпривабливіших для інвестування об’єктів усіх регіонів, яку можна відвідати віртуально. Такий підхід допомагає суттєво пришвидшити опрацювання запиту від інвестора».

версія для друку