українська російська англійська
Анатолій Максюта: Україна хоче створити в Криму сприятливі умови для економічної діяльності
29.04.2014 | 18:20
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

Анексія Криму не відобразилася на макроекономічних показниках за підсумками І кварталу 2014 року. Про це розповів Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Анатолій Максюта 29 квітня у ході брифінгу.

«По першому кварталу ми ще не вбачаємо якогось макроекономічного впливу в цілому на економіку, але, насамперед, це шкодить тим територіям, де це відбувається, тому це треба припинити, треба стабілізувати, щоб там могла бути економічна діяльність, могла розвиватися, виходячи з тих принципів і прогнозів, які ми маємо в цілому по державі», - сказав він.

«Це удар по робочих місцях, по роботі підприємств, які там працюють. Тому чим швидше стабілізується ситуація, чим швидше нормалізується суспільна обстановка у цих областях, тим краще буде економіці, громадянам, які там живуть», - зазначив Перший заступник Міністра.

Анатолій Максюта також акцентував увагу, що Урядом України робиться і надалі буде робитися усе необхідне, щоб повернути життєдіяльність Криму як української території у нормальне русло. Зокрема, щойно прийнято закон про окуповані території, наразі готується рішення Уряду, яке прояснить ситуацію із підприємцями, діяльність яких пов’язана з півостровом.

«Зараз готується рішення Уряду, щоб зробити спеціальні умови оподаткування і діяльності, для того, щоб, з одного боку, ця територія могла розвиватися, а з іншого, - щоб ми врегулювали ті труднощі, які виникли  у зв’язку із ситуацією, наявною сьогодні. Україна хоче створити там сприятливі умови для економічної діяльності», - підкреслив Перший заступник Міністра.

версія для друку