українська російська англійська
Україна засуджує будь-які прояви ксенофобії, антисемітизму та інших форм нетолерантності
29.04.2014 | 18:44
Прес-служба МІНІСТЕРСТВа ЗАКОРДОННИХ СПРАВ

29 квітня 2014 року в. о. Міністра закордонних справ України Андрій Дещиця прийняв Особистого представника Діючого голови ОБСЄ з питань боротьби з антисемітизмом Ендрю Бейкера (США), який перебуває в Україні на запрошення української сторони.

Україна підтримує мандат Особистого представника Діючого голови ОБСЄ у сфері боротьби з антисемітизмом і розраховує на формування незалежної думки щодо ситуації в сфері дотримання прав єврейської спільноти в Україні у світлі безпідставних звинувачень з боку російської пропаганди у так званих «антисемітських» настроях в українському суспільстві.

Е. Бейкер привітав зусилля нового Уряду України, спрямовані на задоволення культурних, релігійних та освітніх потреб єврейської громади України. Е. Бейкер підтвердив відсутність серйозних антисемітських інцидентів в Україні, а також те, що поодинокі інциденти мають провокативний характер та використовуються з метою пропаганди.

В ході зустрічі сторони обговорили залучення ОБСЄ до врегулювання ситуації в Україні та за її межами у зв`язку з діями РФ відносно нашої держави.

версія для друку