українська російська англійська
Олег Наливайко: Захоплення приміщень Донецької ОДТРК є грубим порушенням законів України
30.04.2014 | 11:56
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

Голова Держкомтелерадіо України Олег Наливайко у зверненні до активістів Донецька закликав їх діяти в рамках чинного законодавства.

«Захоплення приміщень Донецької ОДТРК, вимкнення програм цієї компанії з ефіру, випуск на її частоті програми іншої компанії, відсторонення генерального директора ОДТРК О. Джолоса від виконання своїх функціональних обов’язків є грубим порушенням законів України», - йдеться у зверненні. Такі дії, не думку Олега Наливайка, не лише не допоможуть вирішити нагальні проблеми регіону, але й ще більше поглиблять їх.

Донецька ОДТРК є державною установою, яка фінансується з Державного бюджету України, наголошується у заяві. Генеральний директор компанії призначається і звільняється з посади за погодженням керівника обласної державної адміністрації та Голови Держкомтелерадіо. Зміщення його у явочному порядку призведе до того, що новий керівник не зможе повноцінно виконувати свої функції, зокрема здійснювати банківські платежі та виплату зарплатні працівникам ТРК.

Разом з тим, наголошує Олег Наливайко, існує законний вихід із цієї ситуації, а саме – участь у конкурсі претендентів на заміщення вакансії генерального директора Донецької ОДТРК, який має відбутися 31 травня 2014 року. До цього часу Голова Держкомтелерадіо України просить утриматися від незаконних дій, поновити в ефірі програму Донецької ТРК. В іншому випадку у Держкомтелерадіо не буде законних підстав фінансувати Донецьку ОДТРК. 

 

версія для друку