українська російська англійська
Міноборони: В областях створюються батальйони територіальної оборони
30.04.2014 | 13:10
Прес-служба Міністерства оборони

В областях України формуються батальйони територіальної оборони. Заходи з комплектування відбуваються відповідно до закону “Про затвердження Указу Президента України “Про часткову мобілізацію” та Указу Президента “Про затвердження положення про територіальну оборону України”. Повноваження зі створення підрозділу покладено на обласні військові комісаріати.

Головними завданнями батальйонів територіальної оборони буде охорона державного кордону, стратегічно-важливих об’єктів, а також забезпечення діяльності органів державного управління. Для проходження навчання частину мобілізованих вже направлено до навчальних центрів, де вони відновлюють навички та вміння, виконують навчальні вправи з вогневої підготовки, водіння бойових машин, займаються топографічною, інженерною підготовкою та іншими військовими предметами, вивчають свої функціональні обов’язки.

Водночас в обласних військкоматах триває робота щодо забезпечення батальйонів матеріально-технічними засобами, озброєнням і військовою технікою.

Так, у Чернігівській області комплектування батальйону речовим майном здійснюється на кошти, які надійшли на рахунки військового комісаріату від благодійників. Загалом ця сума становить 1 мільйон 171 тисячу гривень. Також планується придбати для військовослужбовців батальйону засоби зв’язку та інше спорядження.

 

 

 

версія для друку