українська російська англійська
Командувач Повітряних Сил ЗС України провів робочі зустрічі з керівниками оборонпрому у Запоріжжі
30.04.2014 | 13:04
Прес-служба Міністерства оборони

Днями робоча група на чолі з командувачем Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-полковником Юрієм Байдаком провела у м. Запоріжжі декілька робочих зустрічей.

Представники командування Повітряних Сил ЗС України зустрілися з президентом акціонерного товариства “Мотор СічГероєм України В’ячеславом Богуслаєвим, директором Державного підприємстваНауково-виробничий комплекс “ІскраІгорем Пресняком та директором Державного підприємстваЗапорізький авіаційний ремонтний завод “МіГремонтСергієм Фурдилом. Вони обговорили напрями подальшої співпраці в галузі ремонту, модернізації та відновлення озброєння і військової техніки Повітряних Сил Збройних Сил України.

Генерал-полковник Юрій Байдак високо оцінив науково-дослідну та виробничу діяльність відвіданих підприємств.

«Потенціал вітчизняних підприємств оборонно-промислового комплексу – запорука зміцнення боєздатності Збройних Сил України», – зазначив генерал-полковник Юрій Байдак.

Також робоча група побувала у бригаді тактичної авіації. Офіцери проінспектували стан підготовки льотного складу, розміщення та забезпечення підрозділів на території бригади. Також було вивчено стан справ у підрозділах зенітних ракетних, радіотехнічних військ та інших підрозділах Збройних Сил, що дислокуються у гарнізоні.

 

версія для друку