українська російська англійська
Сепаратисти в Андріївці стріляли із-за спин жінок і дітей
03.05.2014 | 10:55
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ

У ході перестрілки загинули два військовослужбовці і 12 осіб поранено. Про це повідомив командувач Нацгвардією Степан Полторак.

За його словами, сепаратисти в Андріївці намагалися витіснити сили АТЦ з блокпосту, прикриваючись дітьми та людьми похилого віку.

– Цинізму сепаратистів немає межі. Вони в черговий раз показали блюзнірство своїх дій - під прикриттям мирних жителів, виставивши вперед дітей, старих, намагалися витіснити блокпост, вели серйозний тиск на військовослужбовців, що знаходяться там, – зазначив Степан Полторак.

Правоохоронці почали переговори про недопущення конфлікту. Під час переговорного процесу сепаратисти застосували вогнепальну зброю із-за спин цивільних громадян. У ході перестрілки загинули два військовослужбовці і 12 осіб поранено.

У той же час, за словами Степана Полторака, після перегрупування сил військовослужбовцям вдалося утримати блокпост. Після цього до них на підмогу прийшов резервний підрозділ, була захоплена висота і взятий під контроль телецентр Краматорська.

версія для друку