українська російська англійська
Бібліотеки Дніпропетровщини отримали близько 8,5 тис. видань
05.05.2014 | 12:12
Дніпропетровська ОДА

У результаті реалізації державної програмиУкраїнська книга” публічні бібліотеки Дніпропетровської області отримали до своїх фондів близько 8,5 тис. видань. Це художні твори українських і зарубіжних авторів, енциклопедичні і наукові видання, література для дітей та юнацтва. Про це повідомили у департаменті культури, туризму, національностей та релігій Дніпропетровської облдержадміністрації.

Зокрема, список видань представлений як творами класиків – Павла Загребельного, Тараса Шевченка, Джека Лондона, П’єра Бомарше, так і збірками сучасних письменниківЛюдмили Улицької, Андрія Куркова, Лади Лузіної.

Цікавими для читачів будуть історичні дослідження: “Історія України в особах”, “Зруйновані храми та монастирі”, атлас “Шляхами Великого Кобзаря”.

Справжнім відкриттям для дітей стануть яскраво оформлені книги: “Пригоди маленького мурашки”, “Допитливій малечі про цікаві речі” та інше.

На сьогодні для більшості публічних бібліотек Дніпропетровщини, а їх в області працює 674, Програма є майже єдиним джерелом поповнення бібліотечних фондів. За роки дії Програми в бібліотеки регіону надійшло всього 59 тис. 624 екземплярів видань на загальну суму 2 млн. 866 тис. грн.

Довідково

Державна програма «Українська книга» заснована в 1997 році, державним замовником програми є Державний комітет телебачення та радіомовлення України. Серед основних її цілей - поповнення бібліотечних фондів України книжковою продукцією, популяризація української книги, державна підтримка вітчизняного книговидання, наповнення ринку соціально важливою україномовною літературою. Йдеться насамперед про твори класиків та сучасників української літератури, науково-публіцистичні, довідкові видання та дитячу літературу українською мовою.  Випуск книжкової продукції за програмою здійснюється за державним замовленням.

 

версія для друку