українська російська англійська
У День Європи в Києві відбудеться фотовиставка «Україна. На шляху до Європи»
06.05.2014 | 16:04
Київська МДА

17 травня Київ відзначить традиційне свято Дня Європи в Україні. Нагадаємо, що цього року свято чекатиме на киян та гостей столиці на Михайлівській та Софійській площах.

День Європисимволічне свято для кожного з нас. Надто багато подій та емоцій, від позитивних і веселих, до сумних та відверто страшних чекали на Україну на тернистому шляху до Європейської Співдружності.

В рамках Дня Європи гості свята на Михайлівській площі матимуть змогу оглянути фотовиставку «Україна. На шляху до Європи». За задумом організаторів, виставка презентуватиме Україну, як одну з найвизначніших країн як минулого, так і сучасного європейського простору.

Невід’ємною частиною шляху до Європи стали події, які мали місце в нашій країні ще зовсім нещодавно, але які ми будемо пам’ятати завжди.

Фотографії з серії «В об’єктиві Майдан» не мають жодного політичного окрасу чи маркування. Це яскравий патріотичний фотопроект покликаний донести пересічному глядачеві миттєвості справжнього Майдану – силу, біль, смуток, надію, єдність та пам’ять про героїв.

Проект «В об’єктиві Майдан» пройшов більше 3500 кілометрів. Черкаси, Полтава, Харків, Луганськ, Донецьк, Маріуполь, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Херсон, Миколаїв, Одеса та Кіровоградміста, які вже побачили фото Євромайдану періоду зими-весни 2014 року.

Місто Київ також згадає непростий шлях нашої держави до Європи.

Переглянути фотовиставку можна буде завітавши 17 травня на Михайлівську площу.

 

версія для друку