українська російська англійська
Юрій Продан та координатор Держдепартаменту США обговорили питання посилення енергетичної безпеки України
06.05.2014 | 17:50
Прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості

6 травня відбулася зустріч Міністра енергетики та вугільної промисловості України Юрія Продана та координатора Держдепартаменту США з питань міжнародної енергетики Карлоса Паскуаля.

Під час зустрічі сторони обговорили питання, що стосуються посилення енергетичної безпеки України. Зокрема, Карлос Паскуаль відмітив позитивні тенденції та рух української сторони в напрямку збільшення диверсифікації джерел постачання природного газу та забезпечення його поставок з європейської території. Також було порушено питання перспектив задіяння всіх можливих потужностей реверсних поставок газу в Україну зі Словаччини. Наразі українська сторона працює над залученням більшої кількості постачальників, котрі здійснюватимуть поставки природного газу на територію України з Європи.

Крім того, координатор Держдепартаменту США  з питань міжнародної енергетики Карлос Паскуаль передав Міністру енергетики та вугільної промисловості України Юрію Продану пропозиції щодо започаткування проекту, спрямованого на збільшення обсягів видобутку природного газу з діючих родовищ на території України.

 

 

 

версія для друку