українська російська англійська
Криворізька станція швидкої меддопомоги отримала 22 нових автомобілі
07.05.2014 | 10:30
Дніпропетровська ОДА

Автопарк Криворізької станції швидкої меддопомоги поповнився 22 новими автомобілями типу В та С. До кінця року станція отримає ще 3 «швидкі».

«На Дніпропетровщині триває оновлення автопарку служби швидкої меддопомоги. Наразі із запланованих 90 машин область вже отримала 73. Інші 17 «швидких» станції регіону отримають впродовж року. Кожна з нових машин повністю укомплектована сучасним обладнанням, яке значно розширює можливості лікарів у наданні меддопомоги їх пацієнтам. А це – не один десяток врятованих життів», – сказав перший  заступник Голови Дніпропетровської ОДА Анатолій Крупський під час урочистого вручення медикам Криворізької станції швидкої меддопомоги ключів від автомобілів.

Криворізька станція швидкої медичної допомоги обслуговує жителів Кривого Рогу та 5 прилеглих районівАпостолівського, Криворізького, Широківського, Софіївського і П’ятихатського. До складу станції входять 8 підстанцій, на яких працює 76 цілодобових виїзних бригад, а також 15 пунктів постійного базування бригад. Роботу станції швидкої допомоги забезпечують 1152 працівника. Щороку працівники станції здійснюють близько 275 тис виїздів на виклики до пацієнтів.

Довідка:

На Дніпропетровщині працює 282 бригади швидкої меддопомоги. Загальна кількість пунктів тимчасового базування – 138. Автомобілі «швидкої» 100% обладнано GPS-навігацією, в усіх диспетчерських встановлені архіватори мовлення. Всі бригади забезпечено засобами радіо- та мобільного зв’язку.

За перший квартал поточного року прибуття бригад на виїзд за 10 хвилин у міській місцевості становить 90%, а на виїзд за 20 хвилин у сільській місцевості – 92,2%.

У службі швидкої медичної допомоги Дніпропетровщини працюють 433 лікаря та 1567 фельдшерів, які стовідсотково пройшли спеціалізацію за фахом «Медицина невідкладних станів».

 

 

версія для друку