українська російська англійська
Працівників ГУ Міндоходів та податкових інспекцій у Донецькій області евакуйовано
07.05.2014 | 12:16
Прес-служба Міністерства доходів і зборів

Працівників Головного управління Міндоходів у Донецькій області евакуйовано через значне скупчення людей поблизу будівлі.

«Наш пріоритетжиття та безпека наших працівників та їх родин. Ми залишаємося на постійному зв’язку з керівниками наших підрозділів у Донецькій та інших областях південного та східного регіону і тримаємо ситуацію під контролем», – сказав Перший заступник Міністра доходів і зборів Ігор Білоус.

Із міркувань безпеки кілька днів тому також було евакуйовано працівників податкової інспекції Слов’янська, Краматорська та Костянтинівки. Платники податків здійснюють сплату платежів в електронному вигляді.

Нагадаємо, що 30 квітня група агресивно налаштованих осіб здійснила спробу захопити приміщення Головного управління Міндоходів Донеччини. Однак після переговорів з керівництвом відомства вони залишили приміщення.

За статистикою відомства, питома частка надходжень до зведеного бюджету України у 2013 році, включно з великими платниками, розташованими на території Донецької області, становила 9,1%.

 

 

 

 

версія для друку