українська російська англійська
Чернівчан обслуговують 14 нових карет «швидкої»
07.05.2014 | 15:23
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

Із одержаних Буковиною від Міністерства охорони здоров’я України трьох десятків нових автомобілів екстреної медичної допомоги (28-ми - класу В та двох реанімобілів) майже половина обслуговує мешканців обласного центру.

За словами директора Чернівецького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Володимира Єленєва, це – 12 автомобілів класу В та два реанімобілі. Як і решта машин, які розподілили по районах області, всі вони вже працюють на викликах.

Попередньо машини освятив священик. Крім того, їх зовнішній вигляд і, головне, наявне в них устаткування, мали нагоду оцінити керівники та лікарі медичних закладів міста. Насамперед, вони упевнилися у тому, що обладнання нових авто від провідних європейських виробників, тобто – якісне і надійне.

«Звісно, було б краще не мати потреби викликати «швидку», але якщо біда трапиться, то завдяки цим, обладнаним усім необхідним автомобілям, шанси вижити суттєво вищі», - оцінив переваги нових машин служби «103» секретар Чернівецької міськради Ярослав Кушнірик.

 

 

версія для друку