українська російська англійська
Голова КМДА: Сьогодні міська влада концентрує увагу на охороні стратегічних об'єктів та безпеці киян
08.05.2014 | 14:14
КИЇВСЬКА МДА

Голова Київської міської державної адміністрації Володимир Бондаренко провів чергове засідання ради оборони міста Києва за участю заступників голови КМДА, голів районних держадміністрацій, військового комісара, керівництва ДСНС, МВС та СБУ, а також інших відповідальних за безпеку та оборону структур міста.

«Вкотре звертаю увагу членів ради, що для столичної влади пріоритетним є належний рівень безпеки киян, зокрема, під час відзначення річниці Великої Перемоги, а також охорона стратегічних підприємств з метою їхньої належної роботи. Ми повинні забезпечити стабільну життєдіяльність міста в умовах надзвичайних ситуацій, які можуть бути як природного чи техногенного, так і навіть військового характеру», – сказав очільник КМДА.

Головам районних держадміністрацій Києва Володимир Бондаренко доручив спільно з правоохоронцями та активістами організувати охорону громадського порядку під час проведення районних заходів 9-го травня. Також налагодити співпрацю і сприяти військовим в обороні стратегічних об’єктів Києва. Крім того, очільник КМДА дав доручення ще раз перевірити та довести до ладу захисні споруди для укриття населення, зокрема, підвали житлових будинків, аби мешканці за необхідності, мали до них безперешкодний доступ. Окрім цього, Володимир Бондаренко доручив найближчим часом вирішити питання зі встановленням генераторів у сховищах, де їх поки що немає.

Загалом усі відповідальні територіальні органи міністерств та інших центральних органів влади налагодили повну взаємодію і координують свою діяльність з міською владою столиці. Вони готові належним чином відреагувати на загрози безпеці киян, гостей міста або інфраструктурних об’єктів, якщо такі виникатимуть.

версія для друку