українська російська англійська
МОЗ: Створено видання, аби допомогти батькам краще зрозуміти особливості догляду за недоношеними дітьми
08.05.2014 | 15:13
Прес-служба Міністерства охорони здоров’я

За підтримки українсько-швейцарської програми «Здоров’я матері та дитини» та участі експертів МОЗ України було створено перший в Україні «Щоденник перебування у ВІТН» - унікальне для України видання, мета якого - допомогти батькам краще зрозуміти особливості догляду за дитиною, яка потрапила у відділення інтенсивної терапії новонароджених (ВІТН).

Зміст щоденника відповідає сучасним світовим підходам з догляду за недоношеними дітьми та погоджений клінічними експертами програми. При підготовці тексту використано кращі видання провідних професійних асоціацій світу.

Завантажити електронну версію щоденника можна на сайті програми - http://motherandchild.org.ua/files/attachments/NICU_Diary_1404_ukr.pdf  

Також було створено буклет, в якому, окрім інформації про основні напрацювання та досягнення в сфері охорони здоров’я матері та дитини, надано рекомендації щодо їх впровадження у регіонах України. Дане видання буде корисним для управлінців та організаторів охорони здоров’я усіх рівнів, а також для персоналу медичних закладів нашої держави.

Завантажити електронну версію буклета можна на http://motherandchild.org.ua/files/attachments/MCHP_booklet_1403_ukr.pdf  

 

 

версія для друку