українська російська англійська
Служба екстреної медичної допомоги Полтавської області отримала 37 нових автомобілів
08.05.2014 | 15:50
Полтавська ОДА

Під час робочої поїдки до Кременчука голова Полтавської обласної державної адміністрації Віктор Бугайчук відвідав Станцію «Швидкої допомоги» та вручив водіям ключі від восьми новеньких автівок. Ці автомобілі оснащені всім необхідним обладнанням для надання екстреної медичної допомоги.

Підкреслюючи важливість оновлення автопарку станцій та підстанцій екстреної медичної допомоги для більш якісного обслуговування пацієнтів, голова ОДА пообіцяв, що місто додатково отримає ще, як мінімум, чотири автівки. Серед них – і реанімобіль класу С, що дає можливість надавати негайну високоспеціалізовану медичну допомогу мешканцям прямо на місці аварій, ДТП тощо. (Полтавщина за державною програмою таких реанімобілів отримала шість).

«Це дуже суттєве поповнення, – прокоментував приємну подію міський голова Олег Бабаєв. – Востаннє в 2011 р. придбали лише одну машину для «швидкої» за міські кошти. Але одразу на 12 автомобілів у міста грошей ніколи б не вистачило».

Загалом автопарк станцій і підстанцій Служби екстреної медичної допомоги Полтавської області поповнився 37 новими автомобілями, що будуть передані також Полтаві, Миргороду і Лубнам. Як пояснив Юрій Курилко, заступник керівника департаменту охорони здоров'я ОДА,  рішення спрямувати нові автомобілі саме в ці міста мотивоване тим, що у перспективі саме ці підстанції обслуговуватимуть пацієнтів і сусідніх районів, що увійдуть до складу госпітальних округів.

Усі 37 автівок мають сучасне обладнання для надання екстреної медичної допомоги: по чотири набори нош для пацієнтів (навіть спеціальної жорсткості для ушкодженого хребта), систему постачання легень киснем, систему для крапельниць, необхідні діагностичні пристрої. Кожна «швидка» обладнана автономною системою опалення салону та кабіни водія, кондиціонерами. 

Загалом служба екстреної медичної допомоги Полтавської області отримала 37 нових автомобілів. Це дозволило створити більш комфортні умови для транспортування пацієнтів.

 

версія для друку