українська російська англійська
Кошти від громадян з благодійного рахунку розподілені між прикордонниками, які передислоковані з Криму
12.05.2014 | 09:55
Прес-служба Державної прикордонної служби

В Адміністрації Державної прикордонної служби України відбулося засідання робочої групи щодо розподілу коштів, які надійшли на рахунок Держприкордонслужби в якості благодійної допомоги персоналу прикордонного відомства, передислокованого з території Автономної Республіки Крим на материкову частину України.

Загальна сума надходжень благодійної фінансової допомоги військовослужбовцям та членам їх сімей від небайдужих громадян станом на 8 травня 2014 року склала 2 мільйони 702,3 тисяч гривень.

Кошти розподілялися з урахуванням реальних потреб кожного військовослужбовця та його сім`ї. Зокрема, враховувалась кількість членів сімї, наявність в родині дітей з вадами здоровя тощо. Всього на виплату прикордонникам наразі розподілили 2 мільйона 129 тисяч гривень.

Також з отриманих внесків були виділені кошти у розмірі 82,5 тисяч гривень для забезпечення харчування членів сімей військовослужбовців, які були виведені з Криму та наразі тимчасово проживають в санаторії Держприкордонслужби «Аркадія» в Одесі.

Державна прикордонна служба щиро дякує усім небайдужим громадянам, які продовжують підтримувати прикордонників у цей складний для держави час. Зокрема зазначимо, що окрім перерахованих благодійних коштів до Держприкордонслужби України від громадян та організацій надходила й матеріальна допомога. Насамперед це продукти харчування, предмети побуту та особистої гігієни, елементи захисту і одягу тощо. Всього в грошовому еквіваленті вартість наданої матеріальної допомоги сягнула близько 7,5 мільйона гривень.

Для підтримки прикордонників та членів їх родин кошти можна перерахувати на благодійний рахунок за такими реквізитами:

в/ч 1498 (Окрема комендатура охорони і забезпечення Державної прикордонної служби України)

02121, м. Київ, вулиця Світла, 6

р/р 31250303108834

банк ГУ ДКСУ в м. Києві

ЄДРПОУ 14321955

МФО 820019

Свідоцтво платника ПДВ № 100100460

ІПН 143219526586

Решта коштів, що залишилися на рахунку, та ті, які будуть надходити й надалі, розподілятимуться між військовослужбовцями та членами сімей для вирішення соціально-побутових потреб.

версія для друку