українська російська англійська
НКЦПФР підрахувала обсяг укладених біржових контрактів з цінними паперами за квітень 2014 року
12.05.2014 | 10:36
Пресс-служба Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку підбила підсумки торгів на фондових біржах за квітень 2014 року та повідомляє про сталий характер цього показника.

Усього здійснених біржових контрактів Комісія налічила на суму понад 21 мрлд. грн., тоді як минуло місяця обсяг укладених біржових договорів дорівнював майже 21,8 млрд. грн.

Із них було здійснено операцій з державними облігаціями на суму майже 15,8 млрд. грн., що дорівнює приблизно 75% від загального обсягу. Об’єм укладених договорів з акціями збільшився у порівнянні з березнем 2014 року майже удвічі, досягши 2,9 млрд. грн. А розмір операцій з облігаціями підприємств зріс на 300 млн. грн. і, таким чином, склав майже 2 млрд. грн. У той же час спостерігалося зменшення суми операцій з державними облігаціями: якщо у березні цього року показник становив понад 17 млрд. грн., то в квітні він склав приблизно 15,8 млрд. грн.

Найбільшою торговою площадкою стала біржа «Перспектива», виконавши контрактів на суму 13,8 млрд. грн. Друге місце посіла біржа «ПФТС», провівши операцій на 4,5 млрд. грн. На третій сходинці опинилася Придніпровська фондова біржа із загальною сумою угод на 1,3 млрд. грн.

З детальною інформацією щодо ситуації з торгівлею на фондових біржах в розрізі майданчиків та інструментів можна ознайомитися на сайті Комісії.

 

версія для друку