українська російська англійська
У червні в Україну прибуде місія МВФ, - Олександр Шлапак
12.05.2014 | 15:16
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Місія Міжнародного валютного фонду прибуде в Україну в червні. Про це повідомив Міністр фінансів України Олександр Шлапак на брифінгу, 12 травня, в Будинку Уряду.

«Оціночна місія МВФ приїде до нас у червні. Саме тоді ми обговоримо питання виконання бюджету та оцінки ВВП», - зазначив Міністр фінансів України.

Він зазначив, що МВФ озвучив прогноз щодо зниження реального ВВП в Україні на 5% у 2014 році. Мінфін не згоден із цим прогнозом Міжнародного валютного фонду.

Міністр фінансів підкреслив, що це питання обговорюватимуться на переговорах з представниками МВФ у червні під час візиту місії Фонду в Україну.

При  цьому він додав, що питання перегляду параметрів держбюджету поки що не стоїть.

Разом із цим, Олександр Шлапак повідомив, що Уряд поки що не використовував кошти першого траншу Міжнародного валютного фонду, який 7 травня Україна отримала в розмірі 3,2 млрд. дол. «Ми поки що не витратили ні цента з коштів, які прийшли в бюджет нашої країни», - сказав він та пояснив, що за розрахунками коштів кредиту повинно вистачити на те, щоб розраховуватись за міжнародними зобов'язаннями.

 

версія для друку