українська російська англійська
Кількість користувачів порталу Міндоходів збільшилася до 1,1 млн.
14.05.2014 | 14:23
Прес-служба Міністерства доходів і зборів

З початку 2014 року Інформаційним порталом Міндоходів скористалось понад 1,1 млн. платників податків. Порівняно з відповідним періодом минулого року їх кількість зросла на 439 тис. користувачів.

Найбільш актуальним електронним сервісом Інформаційного порталу відомства залишається послуга з надання виписки з Єдиного реєстру податкових накладних. За січень-квітень 2014 року опрацьовано майже 1 млн. електронних запитів на надання цієї послуги від платників податків як покупців, так і продавців.

Завдяки постійному збільшенню кількості платників, які використовують електронну форму документів, з початку року платниками податків укладено понад 652 тис. договорів з територіальними органами Міністерства „Про визнання електронних документів”.

Також Інформаційним порталом Міндоходів протягом січня–квітня поточного року опрацьовано 4 726 електронних запитів платників податків стосовно наявності платників податку на додану вартість у Реєстрі платників ПДВ.

Крім того, користувачів порталу продовжує цікавити наявність податкових ризиків та заходи щодо їх усунення. Для інформування платників стосовно цього питання на електронні адреси більше 33 тис. суб`єктів господарювання було здійснено персоніфіковану розсилку ознак ризиковості.

У рамках інформаційної підтримки та технічної допомоги платникам податків call-центром Міндоходів надано майже 63,9 тис. консультацій щодо подання в електронному вигляді податкової звітності та реєстрації податкових накладних.

 

версія для друку