українська російська англійська
У Мінекономрозвитку обговорили перспективи розвитку вітчизняного автомобілебудування
14.05.2014 | 15:07
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

У Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України обговорили нагальні питання розвитку вітчизняного автомобілебудування, а також розглянули ініціативи стосовно внесення змін до постанови Кабінету Міністрів щодо Порядку визначення товарів, які ввозяться на митну територію України для використання у промисловому виробництві моторних транспортних засобів. Думка представників підприємств і асоціацій є дуже важливою для ухвалення рішення, впевнений Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Анатолій Максюта. 

«Зміни до законодавчо-нормативної бази повинні вноситися лише після ретельного й усебічного аналізу їх впливу на галузь. Тому цілком природно, що запропоновані нововведення перед упровадженням доцільно обговорити з автовиробниками, – тоді побачимо і зможемо оцінити картину у повному обсязі», – наголосив Анатолій Максюта.

На нараді було відзначено, що у цей непростий для країни час слід виробити алгоритм дій, при якому відбуватиметься наповнення Державного бюджету і, разом з тим, автомобілебудівна галузь матиме змогу розвиватися далі.

 

 

 

версія для друку