українська російська англійська
На Сумщині оновлено автопарк карет швидкої допомоги
14.05.2014 | 17:07
Сумська ОДА

«Попри складну економічну ситуацію в державі пріоритетом у роботі влади залишається розвиток галузі охорони здоров'я, адже життя і здоров’я людей є найголовнішою цінністю. Карети швидкої допомоги відправляться в усі райони Сумщини, де на них із нетерпінням чекають тисячі людей, особливо в сільській місцевості. Тому ми можемо бути впевненими, що якісна медицина дійде до найвіддаленіших куточків області», – зазначив під час вручення ключів голова Сумської облдержадміністрації Володимир Шульга.

За його словами, автомобілі швидкої медичної допомоги придбані за кошти Державного бюджету. Серед них – 20 машин типу B на базі Peugeot Boxer та 3 – типу С (реанімобілі).

«До кінця травня Сумщина має отримати ще 11 автомобілів медичної допомоги. Аби прискорити цей процес, я знову від’їжджаю до Києва та обіцяю, що область отримає карети «швидкої» найближчим часом, адже ці машини необхідні людям», – підкреслив Володимир Шульга.

Як повідомив начальник управління охорони здоров'я Сумської облдержадміністрації Сергій Бутенко, автомобілі оснащені медичною апаратурою, імобілізаційним обладнанням та виробами медичного призначення для надання невідкладної допомоги хворим і постраждалим в надзвичайних ситуаціях згідно з Національним стандартом України. 

По одному новенькому авто отримали всі районні відділення екстреної медичної допомоги області, 3 автомобілі спрямовано до Роменського району та 2 – до відділу виїзної консультативної медичної допомоги та медицини катастроф у Сумах.

«Для нас це дуже важлива подія. Досі автопарк нашого відділення складався з 5 автомобілів, з яких на ходу був лише один. Завдяки новим 3 автомобілям наш автопарк суттєво оновився. Оснащення «швидких» дозволить надавати медичну допомогу безпосередньо на місці. Мої колеги та жителі нашого району з нетерпінням очікують на новенькі авто», – поділився радістю завідуючий Роменським відділенням екстреної медичної допомоги Олександр Пілюгін.

 

 

 

версія для друку