українська російська англійська
Столичні школи готові прийняти учнів зі східних регіонів України
14.05.2014 | 17:43
КИЇВСЬКА МДА

Столичні школи готові прийняти учнів зі східних регіонів України та організувати для випускників проходження ЗНО у Києві. Про це сьогодні повідомив голова КМДА Володимир Бондаренко після загальноміської наради керівників загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів, яка була присвячена підсумкам навчального року.

«Сьогодні двері столичних шкіл відкриті для школярів, які були змушені переїхати з Криму, а також тих школярів, які переїжджають зі східних регіонів України. У нас наразі вже є декілька переселенців з Луганщини – цим людям так само допомагає Міський координаційний центр, який був створений для вирішення питань, пов’язаних із розміщенням та життєзабезпеченням мешканців АР Крим. У цьому центрі вирішують у тому числі і питання навчання, проходження ЗНО тощо. Якщо буде така необхідність – випускники зі сходу України зможуть завершити навчання у Києві», – сказав Володимир Бондаренко.

Нагадаємо, що з 23 до 29 травня 14 тисяч столичних випускників 11 класів складатимуть державну підсумкову атестацію. Свято «Останній дзвоник» відбудеться 30 травня. 31 травня випускникам київських шкіл буде вручено документи про повну загальну середню освіту (атестати).

версія для друку