українська російська англійська
У наступному навчальному році в столиці планують відновити роботу 12 дитсадків
15.05.2014 | 09:26
Київська МДА

У наступному навчальному році столична влада планує відновити роботу 12 дошкільних навчальних закладів.

«Був період, коли динаміка народжуваності дозволяла перепрофільовувати дитячі садки – тоді приміщення почали використовуватися приватними та державними структурами не за призначенням. Згодом всі відчули наслідки таких дійдитячі садки переповнені, існує велика черга. Сьогодні мережу дошкільних закладів треба розширювати. І ми працюємо над цим», – розповів Володимир Бондаренко після наради керівників загальноосвітніх і професійно-технічних навчальних закладів столиці.

Як повідомили у Департаменті освіти, науки, молоді та спорту КМДА, наразі вже підписано розпорядження Київської міської державної адміністрації, згідно з яким заплановане відновлення роботи 12 дошкільних навчальних закладів.

Крім того, у рамках підготовки до нового навчального року планується замінити вікна у 39 дошкільних навчальних закладах комунальної власності, провести капітальний ремонт 28 харчоблоків із заміною обладнання у столичних школах, а також впровадити автоматизовану систему контролю споживання енергоносіїв у навчальних закладах Солом’янського району та впровадити сучасні методи доочищення води в навчальних закладах Деснянського району.

 

версія для друку