українська російська англійська
Павло Шеремета зустрівся з головою Польсько-Української торгової палати Яцеком Пєхотою
15.05.2014 | 15:15
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

Міністр економічного розвитку і торгівлі Павло Шеремета взяв участь у зустрічі української делегації з головою Польсько-Української торгової палати Яцеком Пєхотою та представниками польського бізнесу. Зустріч відбулася у рамках робочої поїздки української делегації у складі Міністра фінансів України Олександра Шлапака, Міністра економічного розвитку і торгівлі України Павла Шеремети та голови Національного банку України Степана Кубіва на Щорічних зборах керуючих Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР), які проходять 14-15 травня у Варшаві.     

Під час зустрічі сторони обговорили сучасний соціально-економічний стан України та кроки, які робить українська влада для виходу зі складної економічної ситуації. Українська сторона розказала про залучення міжнародної фінансової допомоги за підтримки МВФ, ЄБРР, ЄС, підписання з міжнародними організаціями інвестиційних угод на суму 3 млрд. євро. Окрему увагу було присвячено питанням реформування економіки України та формуванню Державного бюджету нашої держави на 2014–2015 роки.

Сторони також обговорили вплив поточної суспільно-політичної ситуації в Україні на її зовнішньоекономічне співробітництво. Особливий наголос було зроблено на важливості забезпечення проведення чесних, прозорих і демократичних виборів Президента України, що своєю чергою забезпечило б не лише легітимність новообраному Главі держави, а й відкрило нові можливості економічного розвитку країни.

Під час зустрічі українська сторона запропонувала вже найближчим часом провести у Києві спільну нараду за участю представників митної служби України та польського бізнесу, який працює на території нашої держави, задля вирішення проблемних питань, пов’язаних із перетином польськими товарами українсько-польського державного кордону й декларуванням їх митної вартості.

 

 

версія для друку