українська російська англійська
У Міністерстві молоді та спорту обговорили співпрацю з Грузією
16.05.2014 | 11:30
Прес-служба Міністерства молоді та спорту

Відбулася робоча зустріч першого заступника Міністра молоді та спорту Андрія Вишняка з Надзвичайним і Повноважним Послом Грузії в Україні Міхеїлем Уклебою та заступником Міністра молоді та спорту Грузії Раті Брегадзе.

Під час зустрічі були обговорені перспективи співробітництва  між Україною та Грузією в молодіжній і спортивній сферах. Андрій Вишняк ознайомив гостей з основними кроками Міністерством у реформуванні державного управління молодіжної та спортивної сфери. Зі свого боку Надзвичайний і Повноважний Посол Грузії в Україні Міхеїл Уклеба підтримав реформаторські кроки нового керівництва Міністерства та висловив готовність до взаємодії в контексті розробки та підписання міжурядової українсько-грузинської Угоди про співробітництво у галузі спорту та молодіжної політики. Окремо сторони також обговорили питання реалізації спільних молодіжних та спортивних проектів, обміну досвідом, інформацією та знаннями у відповідних сферах.

"Ми активно вивчаємо досвід країн, аби обрати та втілити найкращі підходи державного управління у сферах молоді та спорту. Співпраця з Грузією у цьому є дуже важливою для нас", - сказав Андрій Вишняк.

 

версія для друку