українська російська англійська
За чотири місяці Держфінінспекція в Херсонській області відшкодувала втрат на 13,5 млн. грн.
16.05.2014 | 14:34
Прес-служба Державної фінансової інспекції

Протягом січня – квітня 2014 року фахівці Держфінінспекції в Херсонській області забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 13,5 млн. грн. Зокрема, до бюджетів та на рахунки бюджетних установ, організацій і підприємств додатково надійшло понад 1,5 млн. грн. Відшкодовано та поновлено незаконних, нецільових витрат і недостач ресурсів на суму майже 12 млн. грн.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств і установ прийняли 102 управлінські рішення.

За матеріалами ревізій правоохоронні органи розпочали 34 досудові розслідування.

До суду пред'явлено 8 позовів щодо відшкодування винними особами втрат фінансових ресурсів на загальну суму понад 2,6 млн. грн.

До підприємств і установ, які порушили бюджетну дисципліну, застосовано 92 фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами та призупинення бюджетних асигнувань.

За допущені порушення 149 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 76 – до дисциплінарної і матеріальної, 21 особу звільнено із займаних посад.

версія для друку