українська російська англійська
Сніжана Потапчук отримала премію імені В'ячеслава Чорновола
16.05.2014 | 15:30
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

16 травня під час відкриття X Київської міжнародної книжкової виставки Голова Держкомтелерадіо України Олег Наливайко вручив Сніжані Потапчук - автору документального фільму «Корюківка. Злочин проти людяності» (Національна телекомпанія України) - Премію імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики у 2013 році.

Фільм присвячений 70-м роковинам найбільшої каральної акції на території України часів Великої Вітчизняної війни, що сталася 1-2 березня 1943 року в місті Корюківка Чернігівської області. Німецько-фашистськими загарбниками було знищено близько 6700 людей. Сімдесят років трагедію замовчували.

Премія В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики встановлена Кабінетом Міністрів України за пропозицією Держкомтелерадіо України і вручається щороку (починаючи з 2004 року) авторам оригінальних публіцистичних творів, що сприяють утвердженню історичної пам’яті народу, його національної свідомості та самобутності, спрямовані на державотворення і демократизацію українського суспільства.

 

версія для друку