українська російська англійська
Протягом минулого тижня Держфінінспекція не підтвердила кредиторської заборгованості майже на 7,6 млн. грн.
20.05.2014 | 09:36
Прес-служба Державної фінансової інспекції

Протягом минулого тижня (з 08.05.2014 по 15.05.2014) під час проведення контрольних заходів Держфінінспекція України не підтвердила кредиторської заборгованості у розпорядників коштів державного та місцевих бюджетів на загальну суму майже 7,6 млн. грн.

Так, в Управлінні соціальної політики Барської райдержадміністрації, що на Вінниччині, не підтверджено кредиторської заборгованості на суму понад 540 тис. грн. за придбання квартир, оскільки немає первинних документів, які засвідчують право власності на ці квартири.

Київська міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги завищила кредиторську заборгованість на 510 тис. грн. Сталося це тому, що підрядники завищили обсяг і вартість виконаних робіт із капітального ремонту приміщень лікарні.

Подібно через завищення підрядниками обсягів та вартості робіт із будівництва спортивних майданчиків Харківський національний педагогічний університет ім. Г. Сковороди завищив кредиторську заборгованість на суму понад 425 тис. грн.

Як повідомлялося раніше, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 01.03.2014 № 65 "Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету" Держфінінспекція України проводить перевірки достовірності кредиторської заборгованості з оплати товарів, робіт і послуг у розпорядників та одержувачів коштів державного і місцевих бюджетів. Від початку проведення таких перевірок не підтверджено кредиторської заборгованості на загальну суму майже 327 млн. грн.

 

версія для друку