українська російська англійська
Надходження єдиного внеску сягнули майже 60 млрд. грн.
20.05.2014 | 14:44
Прес-служба Міністерства доходів і зборів

Протягом січня-квітня поточного року органами доходів і зборів зібрано 59,8 млрд. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Індикативні показники Міністерства фінансів України виконано на 103,4%.

Як свідчить статистика Міндоходів, навіть у складних економічних умовах надходження єдиного внеску стабільно перевищують минулорічні показники. Наприклад, протягом зазначеного періоду без урахування АР Крим та м. Севастополя єдиного внеску надійшло на загальну суму 58,3 млрд. грн. Порівняно з відповідним періодом минулого року цьогорічна сума надходжень зросла на 0,6 млрд. гривень.

Також фіксується і зростання кількості платників ЄСВ, які звітують в електронному вигляді. Так, у квітні звітність з ЄСВ подали 197,7 тис. суб’єктів господарювання, з яких 94% (185,6 тис. осіб) надіслали її «електронкою».

Нагадаємо, що єдиний внесок засобами програмного забезпечення автоматично розподіляється Державною казначейською службою України за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування відповідно до законодавчо визначених пропорцій та перераховується на рахунки відповідних фондів.

 

версія для друку